Burun Estetiği Ameliyat Fiyatları Nedir?

Burun Estetiği Ameliyat Fiyatları Nedir?

blank

En çok sorulan soru ameliyat fiyatlarının ne kadar olduğudur?
Ameliyat fiyatları ameliyatın yapılacağı hastaneye ve burun ameliyatının ilk mi ikinci bir ameliyat olup olmadığına göre değişmektedir. Iletişim bilgilerinden konu hakkında bilgi alınabilir.

Ameliyat fiyatının yüksek olması doktorun iyi olduğu manasına gelmediği gibi fiyatının düşük olması da (devlet hastanesi ve üniversite hastanelerinde) kötü olduğu manasına gelmemektedir.Sosyal medyada çok meşhur olan ve yüksek ücret alan bir doktorun yaptığı burun estetiği ameliyatı devlet hastanesinde ücretsiz burun estetiği ameliyatı yapan doktorun  yaptığı burundan daha kötü olabilir.

Ayrıca doktorun her yaptığı burun estetiği güzel olacaktır diye bir durum söz konusu değildir. Hiçbir hekim sosyal medyada kötü yaptığı burnu sergilemez. Yıllardır hastalarım bana hep tavsiye üzerine gelmiştir.  Bana gelen hastalar daha once burun estetiği yaptığım hastaların burnunu görmüş beğenmiş ve o hastalarımın tavsiyesi üzerine gelen hastalarımdır. Sosyal medya üzerinden doktor araştıran hastalarımızın doktor seçiminde önemli kriter doktoruyla görüşmesi sırasında doktoruna güven duymasıdır. Içten samimi işin ehli olmak önemli bir tercih sebebi olmalıdır.